Agentūra

Tai vienintelė Lietuvoje agentūra, galinti pasiūlyti įvairiaus amžiaus, tipažo, bei skirtingų charakterių modelius.

Deimantės modelių agentūra įkurta 1994 metais. Agentūros įkūrėja, savininkė Deimantė Ūsienė.

Agentūros modeliai aktyviai dirba Lietuvos rinkoje.

Kasmet dalyvaujame parodose – Pelenė, Moters pasaulis, Vaikų pasaulis, Baltijos tekstilė ir oda. Bendradarbiaujame su žurnalais Tavo vaikas, Moteris, Laima, Panelė. Filmuojamės TV3, LNK ir LRT televizijose. Dalyvaujame didžiausiuose mados, modelių renginiuose: Dienos madų savaitė, Tarptautinis kirpėjų ir kosmetologijos konkursas, Mis Lietuva, Mis Kaunas, In-vogue. Daugiau informacijos apie modelių pasiekimus stebėkite naujienų skiltyje.

MES MOKOME

Choreografija

Pamokos padeda pagerinti plastinį judėjimą ir kūno koordinaciją, bei išlaikyti gerą fizinę būklę.

Defilė

Mokoma teisingos laikysenos, eisenos podiumu demonstruojant drabužius, aksesuarus.

Aktoriniai gebėjimai

Modelį mokome laisvai judėti, žaismo nuotraukose. Įgyti individualumo, nuotaikų lankstumo ir šarmo.

Stilius ir mada

Supažindiname su skirtingais rūbų stiliais.Taip pat mokome kurti savo individualų stilių, atpažinti sau tinkančius rūbus pagal figūros tipą.

Grožio priežiūra

Profesionalūs veido ir plaukų priežiūros patarimai. Praktiniai užsiėmimai – kaip atrodyti gražiai tiek kasdien, tiek šventėje.

Fotosesijos

Suteikiame galimybę mokytis pozuoti asmeninėse fotosesijose su profesionaliu fotografu bei stilistu. Nuotraukas sukeliame į jūsų portfolio.

Mūsų agentūroje stipri modelių paruošimo mokykla nuo vaikystės.

Modeliai turi daug praktikos scenoje, video ir foto srityje. Modeliai moka ne tik demonstruoti podiumu, jie taip pat puikiai filmuojasi kino filmuose, dokumentiniuose siužetuose.

Mūsų tikslas – atskleisti modelių asmenybę, padėti atrasti individualų stilių, suteikti judėjimo įgūdžius. Visa tai leis būti ne tik pripažintais profesionaliais modeliais pasaulyje, bet atvers duris į pasitikėjimą savimi kitose srityse.